Aktivne počitnice v varstvu Nogometnega kluba Sava

za dečke in deklice od 7 do 11 let

Počitnice se bodo odvijale v dveh terminih takoj po koncu šole:

1. Od srede, 26.06., do petka, 28.06.2024

2. Od ponedeljka, 01.07., do petka, 05.07.2024

Glavna lokacija: Športni park Stražišče

Pomožne lokacije: Kranjski bazen, Kanjon Kokre, Šmarjetna gora z okolico

• zabava;
  • športne in družabne aktivnosti v naravi in različnih športno rekreativnih objektih;
  • interaktivne igre;
  • ustvarjalne delavnice;

Kakovostno preživljanje prostega časa s spoznavanjem in usvajanjem osnovnih prvin različnih športnih zvrsti oziroma vsebin s spodbujanjem vsestranske gibalne aktivnosti, navajanje na medsebojno sodelovanje v skupini, navduševanjem nad športnim udejstvovanjem in preživljanjem prostega časa v naravi.

Izvajalci počitnic so izkušeni trenerji z ustreznimi licencami in znanji. Prav tako bo v ekipi izvajalcev tudi usposobljen vzgojitelj.

Cena, 110 € za prvi termin, 180€ za drugi termin vključuje:

• Strokovno vodenje aktivnosti in varstvo med 07:30 in 16:30 uro

• Prehrana (zajtrk, dopoldanska malica, kosilo, popoldanska malica, s pijačo in sadjem tekom celega dne)

Prijava z akontacijo 80€ en teden pred pričetkom počitnic – se v primeru odpovedi ne vrača. Aktivne počitnice bodo izvedene ob zadostnem številu prijavljenih. Prijave možne do zapolnitev mest.

Prijava preko spodnjega obrazca ali prijavnice

En klub, ene sanje!