Dan: 1. marca, 2020

Sava člani kot gostje pri Mladinski šoli NK Partizan

V vikendu, ki je za nami, je bila članska ekipa gost NK Partizan iz Beograda. Prijazni domačini so nam predstavili delovanje mladinske šole, trening center Teleoptik, z ekipo U19 smo odigrali tudi prijateljsko tekmo. Za pomoč pri organizaciji se zahvaljujemo g. Nikoli Joviću, vsem sodelavcem v klubu, zahvaljujemo se tudi MO Kranj ter Zavodu za turizem za promocijski material in simbolična darila s predstavitvijo Kranja.

Verjamemo, da smo s tem obiskom pričeli uspešno in dolgoročno sodelovanje, v izjemno čast in zadovoljstvo je bilo spoznati eno od najboljših nogometnih šol v Europi.

💙NK Sava Kranj, ⚽️NK Partizan Beograd🖤

Jesenice, turnir U8

V soboto, dne 29.2., so naši najmlajši nogometni junaki v starostni kategoriji U8 sodelovali na nogometnem turnirju na Jesenicah. Po dobro odigranih tekmah v skupini, so v četrtfinalu premagali NK Škofja Loka, v polfinalu NK Šenčur ter v finalu na žalost izgubili proti domači ekipi NK Jesenice z rezultatom 1:0. Tako so osvojili končno 2. mesto.

Ekipi in trenerju Žarku Matijaševiću čestitamo za odličen rezultat👍, športnim prijateljem iz Nogometnega kluba Jesenice pa zahvala za povabilo in čestitke za odlično organizacijo turnirja.👏